X

Chcete začít cvičit ve fitness?

Začít s fitness nebylo nikdy tak jednoduché.

Využijte exkluzivní klientský servis OSOBNÍHO TRENÉRA OSTRAVA a SIMPLY FITNESS.

Nováčci

Paní Markéta

Markéta
PŘED: Váha 80 kg , Tuky 28,1 kg, Svaly 51,3 kg
PO: Váha 64 Kg, Tuky 10,5 kg,  Svaly  53,2 Kg
Markéta o Tomášovi:

S Tomem jsem začala trénovat v listopadu 2014. Z počátku jsem byla nejistá, obávala jsem se výsledku, ale po prvních pár trénincích jsem se ujistila, že je opravdu profesionál a výsledky na sebe nenechaly čekat. Náš cíl, 20 kg za 5 měsíců, mluví za vše. Určitě doporučuji !

Tomáš o Markétě:

Markéta ke mně přišla s jasným požadavkem. Už z počátku jsem se ujistil, že je cílevědomá a jde si za svým, a to se jí velice vyplatilo. Spojením mých znalosti a její tvrdé dřiny a píle jsme došli až do našeho vysněného cíle., který si opravdu zaslouží.

Slovo trenéra: Markéta Markéta

První měsíc jsme se s Markétou zaměřili na celkové zpevnění těla. Díky její předešlé absenci cvičení, a sedavém zaměstnání jsme měli co napravovat. Po odstranění dysbalancí a celkovém zpevnění jsme se zaměřili na náš hlavní cíl, odstranění tuku, jak viscerálního, tak tukových podkožních řas.

Na začátku jsme si také ujasnili pár zásad životosprávy, a hlavně našeho jídelníčku. Jednalo se o snížení sacharidů, naplánování pravidelnosti příjmu (co,kdy,v kolik hodin), upravení pitného režimu, a s postupem času zařazení doplňků na podporu spalování tuků.

Tréninky jsme měli nadstaveny 3x týdně, pondělí středa pátek, s tím že 2x jsme cvičili se mnou intervalový a zpevňovací trénink a jednou chodila sama na cardio trénink (pás, kolo, veslo, eliptical). Váha nám krásně postupně klesala dolů až k našemu cíli.

Nyní již Markéta cvičí sama takzvané udržovací tréninky ( vedené lekce, trx, kruhové tréninky) a cítí se skvěle !!!