X

Chcete začít cvičit ve fitness?

Začít s fitness nebylo nikdy tak jednoduché.

Využijte exkluzivní klientský servis OSOBNÍHO TRENÉRA OSTRAVA a SIMPLY FITNESS.

Nováčci

Paní Valentína

Valentína
PŘED: váha 67,2kg, svaly 27,9kg, tuky 17,4kg
PO: váha 61,7kg, svaly 28,2kg, tuky 11,4kg
Valentina o Radimovi:

S Radimem trénuji už druhým rokem a jsem s ním velice spokojená. Každý trénink je jiný, ale vždy náročný. Radim je profesionál, díky kterému jsem dosáhla krásného výsledku a můžu ho jen doporučit.

Radim o Valentině:

Valentina patří k mým stálým klientům, trénuje vždy na 110% a jde si za svým cílem, do ničeho ji nemusím nutit. Krásného výsledku dosáhla jen díky sobě a své vůli! Jsem rád za každého takového klienta.

Slovo trenéra: Valentína

První dva až tři měsíce jsme se spíše zaměřili na napravení disbalancí, celkové zpevnění těla a zvýšení kondice. Val trénovala 2x týdně většinou úterý a čtvrtek. Stravu jsme nějak zásadně neupravovali, jen jsme se snažili vyvarovat zásadních nutričních chyb.

Po určité době, kdy sice byly vidět výsledky, jsme ani jeden nebyli spokojen a tak jsme udělali několik změn. Tu největší ve výživě, kdy jsme nasadili sacharidové vlny v poměru 0-50-100-150-200-300-PD(prasečí den). Val vlnila 2 měsíce a přesto, že to není vůbec jednoduché, tak to zvládla náramně.

Další pochopitelnou změnou byl trénink, zvýšili jsme počet tréninku na 3x až 4x týdně, přičemž spolu jsme trénovali 2x týdně silové tréninky proložené intervalovými a 2x týdně sama, buď „spalovačku” nebo skupinové lekce (kruh. Trénink, TRX, interval) dle aktuálních potřeb.

Výsledkem nám byla krásná postava Valentiny!